Kim jestem?

Nazywam się Marta Wrzosek.

 

Jestem doświadczonym pedagogiem i doradcą edukacyjno-zawodowym.

 

Jestem autorką programów profilaktycznych realizowanych we współpracy z instytucjami publicznymi i organizacjami pozarządowymi. Realizowałam wiele projektów społecznych i społeczno-kulturowych, pracowałam w wielu różnych miejscach i środowiskach. Koordynowałam jednorazowe duże eventy i prowadziłam długotrwałe systematyczne działania jako lider, trener, coach, szkoleniowiec.

 

Na co dzień pracuję w oświacie publicznej jako pedagog i doradca zawodowy, a także współpracuję z organizacjami pozarządowymi, prowadząc konsultacje specjalistyczne i warsztaty dla nastolatków oraz ich rodziców.

 

Cechuję się ponadprzeciętną empatią i wrażliwością, ogromną wyrozumiałością i otwartym umysłem. Nastolatkowie wyczuwają to bezbłędnie, pewnie dlatego z dumą mogę mówić o niezwykłych relacjach, które potrafię zbudować z młodymi ludźmi. Są dla mnie nieustająco wspaniałą inspiracją.

 

Moją Pracownię Pedagoga założyłam, by wykorzystać swoje doświadczenie, pomagając dorosłym zrozumieć nastolatków, a nastolatkom… samych siebie.

 

Zapraszam do współpracy!